Posilovna

Posilovna se nachází v přízemí objektu se vstupem přes recepci - kavárnu. 
Pro převlékání cvičenců jsou zde celkem tři šatny se dvaceti skříňkami a po dvou sprchách.
Prostor posilovny o velikosti cca 150 m2 je vybaven nejnovějšími modely strojů a sportovního náčiní české firmy GRÜN SPORT a aerobními stroji od americké firmy LIFE FITNESS. 
posilovnaObě společnosti patří ke špičce na našem trhu v oblasti vybavení fitness center. 
K dispozici je zde celkem 35 stanovišť. Stroje jsou navrženy a přehledně uspořádány tak, aby cvičenci mohli postupně procvičit všechny svalové partie. Stroje jsou vybaveny závažím, dopomocí a eventuálně i protizávažím tak, aby si zde mohl zacvičit jak úplný začátečník, tak i pokročilý sportovec. Zároveň jsou zde i stroje zaměřené zvláště na ženami preferující svalové partie. 

Na stěnách posilovny jsou vyobrazeny podrobné návody a popisy jednotlivých základních cviků na všechny svalové partie, včetně jejich vyobrazení a znázornění zúčastněných svalů. 
Čelní a část boční stěny je pokryta zrcadly pro kontrolu správnosti provedení jednotlivých cviků. Celý prostor je vybaven tak, aby bylo zajištěné dostatečné vytápění a větrání jak v zimním období, tak i během horkého léta. Sportovci mohou využít široké nabídky iontových, proteinových či sacharidových nápojů a různých potravinových doplňků pro správný nárůst svalové hmoty, redukci tuků nebo pro zvýšení výkonnosti celého organismu.
Cvičenci se mohou v případě zájmu obrátit na instruktora fit-centra (správnost provádění cviků, upravení tréninku, životosprávy nebo sestavení cvičebního plánu atd.) nebo po domluvě na osobního trenéra.
Po cvičení je zde rovněž k dispozici relaxační místnost s infrasaunou pro 3 osoby a s anatomickou hydromasážní vanou pro 2 osoby.
MISTROVSVÍ SR TEKO CASSOVIA CUP 2008
Prostory posilovny a chodby jsou v zájmu udržování bezpečnosti a pořádku nepřetržitě monitorovány bezpečnostními kamerami.

Každý návštěvník posilovny je povinen dodržovat návštěvní řád.

Posilovna - FIT Podlesí
Posilovna - FIT Podlesí
Posilovna - FIT Podlesí
Posilovna - FIT Podlesí
Posilovna - FIT Podlesí
Posilovna - FIT Podlesí